Altıntepe Altus Servisi

Altıntepe Altus servisi, Altus kullanıcıları için gün içinde teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm Altus cihazların onarımı için Altıntepe servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Beyaz eşya, kombi ve klima alanlarında yıllardır bölgede hizmet veren firmamız tüm işlemler için garantili çözümler sunuyor. 1 yıl garantili Altus teknik servis için hemen arayın. Altıntepe şubemize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde Altus cihazlarınızı taşımadan yerinde tamir edebiliyoruz.

Altus cihazların tamamı için Altıntepe şubemizden destek alabilirsiniz. Firma olarak semtin en eski tamir firmalarından biriyiz. Yıllardır Altus cihazlar için destek veren şubemizde tüm Altus cihazların yedek parçaları mevcuttur. Kusursuz ve garantili bir tamir hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Altıntepe Altus Çamaşır Makinesi Servisi

altıntepe altus servisi

Elinizde çamaşır yıkayabilir misiniz? Bu sorunun cevabı elbette hayır. Metropolde yaşayan insanlar olarak vakit bizim için çok önemli. Bunun bilincinde olan bir firma olarak tüm Altus çamaşır makinelerini gün içinde ve yerinde tamir ediyoruz. Altıntepe Altus servisi sektördeki en eski firmalardan biridir. 20 yılını devirmiş bir firma olarak siz değerli müşterilerimize garantili tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Yaşadığınız arızaların tamamı için destek talep edebilirsiniz.

Altıntepe Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Altus buzdolabınızı gün içinde sizin için çalışır hale getiriyoruz. Buzdolabı arızalarını gözü kapalı tamir edecek tecrübede ustalarımız ile tüm modellerin arızaları için yanınızdayız. Profesyonel ve kaliteli bir onarım için Altıntepe Altus servisi hemen arayın. Bölgenin en eski beyaz eşya tamircisi olarak her zaman sizlerin yanındayız. İşimizi severek yapıyoruz ve kusursuz olması için gereken tüm ekipmanlara sahibiz. Bildiğiniz gibi beyaz eşya ürünleri 2021 yılı itibariyle %40’ın üzerinde zamlandı. Bu yüzden cihazlarınızın kıymetini bilmeli ve daha dikkatli kullanmalısınız. Unutmayın arızaların çoğu kullanıcı hatasından kaynaklanır. Buzdolabınızın kapağını sürekli sert kapatırsanız menteşesini kırarsınız, kapağı uzun süre açık tutarsanız rezistansını bozarsınız, sürekli sıcak yiyecekler koyarsanız ana motoru yakarsınız. Tüm iş siz de başlayıp siz de bitiyor.

Altus buzdolabı su akıtıyor şikayetiniz varsa dolabın kapaklarının kapalı olduğundan emin olmalısınız. Açık veya aralık kalan kapıdan giren hava dolapta bloklanma yapar. Bu yüzden su kanalı tıkanır ve motor tasına gitmesi gereken su alt tarafın soğutucu kanallarından sızma yapar. Kapı sorunu olan cihazlarda eğer arıza ihmal edilmez ise fişin çekilip, dolabın iki gün dinlendirilmesinden sonra normale döner. Arızanın devam etmesi durumunda Altıntepe şubemizi arayarak destek alabilirsiniz.

Altıntepe Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Bir çok program modeli ile her kesimden kullanıcıya hitap eden Altus’un tüm bulaşık makinesi modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm modellerin onarımı için bizi hemen arayın. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ve uzman kadro ile her zaman sizlerin yanındayız. Profesyonel bir onarım için tek yapmanız gereken Altıntepe Altus servisi aramak. Servis olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede arızaların neredeyse tamamını taşımadan, git gel yapmadan tek seferde çözüyoruz. Parça değiştirdiğimiz, onarımını yaptığımız Altus bulaşık makinelerine 1 sene garanti veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Altıntepe Altus Servisi
Başa dön
Servis Çağır