Altıntepe Arçelik Servisi

Altıntepe Arçelik servisi, bölgede ikamet eden Arçelik kullanıcıları için aynı gün içinde servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili ve yerinde teknik servis için tek yapmanız gereken şubemizi aramak. Yıllardır Altıntepe semtinde hizmet sunan firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede onarımları yerinde yapabiliyor ve onarım sonrası cihazlara 1 yıl garanti verebiliyoruz. Eski yeni tüm cihazların tamiri için bizleri arayabilirsiniz. Bünyemizde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Sahip oldukları donanım ve yedek parça imkanları ile sizlere kusursuz tamir hizmetini yerinde sunuyor. Arçelik cihazlarınızın tamir, bakım ve montajı için Altıntepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Arçelik marka tüm cihazların yedek parçalarına sahip bir firma olarak sizlere en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara üretiyoruz. Kusursuz ve garantili bir tamir hizmeti almak için doğru yerdesiniz. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Altıntepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Altıntepe mahallesinde ikamet ediyorsanız tüm Arçelik bulaşık makinesi modelleri için bizi arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Kaliteli ve garantili bir onarım için haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Altıntepe Arçelik servisi şubemizde yapılan onarımların hepsi 1 yıl garantilidir. Kaliteli bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sahip olduğumuz imkanlar ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Arçelik bulaşık makineniz çalışmıyor ise tek yapmanız gereken servisimizi aramak. Elinizde bulaşık yıkamak zorunda değilsiniz. Uzman teknisyenlerimiz ve yedek parça konusunda donanımlı servis araçlarımız ile her zaman sizlerin yanındayız.

Arçelik bulaşık makinesi su akıtıyor ise ilk olarak cihazın alt fıskiyesini kontrol edin. Ana motor alt kısımda olduğu için en yüksek basınca maruz kalan fıskiye alt fıskiyedir. Bu pervanede çatlama veya açılma varsa kapak kısmına basınç uygular. Böyle bir durumda cihazın alt kısmında su akıntısı meydana gelir.

Altıntepe Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombiniz sıcak su vermiyor veya petekleri ısıtmıyorsa soğukta kalmanıza gerek yok. Hemen Altıntepe Arçelik servisi şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. 1 yıl garantili onarım hizmetleri sunan firmamızda işlemler yerinde yapılır. Eski yeni tüm Arçelik cihazların gün içinde tamiri için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Profesyonel teknisyenler ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman teknisyenler ile destek veren firmamız cihazlarınızı taşımadan tamir ediyor.

Altıntepe Arçelik servisi şubemizde çalışan kombi ustalarının her biri tüm modelleri tamir edecek tecrübeye sahiptir. Arçelik kombi modellerinin tamamı için bizlerden servis talep edebilirsiniz. Sektörün en eskisi olarak sizlere kusursuz ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Altıntepe mahallesinin tamamına servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Arçelik kombi bakımı için uygun fiyat arıyorsanız tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Altıntepe Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı arızalarına hızlı çözüm ister misiniz? Çoğu servis motor ve gaz kaçağı gibi arızalar için buzdolabını atölyeye almaktadır. Fakat bizler Altıntepe Arçelik servisi olarak tüm bu işlemleri taşımadan, yerinde tamir ediyoruz. Bu sayede hem dolabınızın içindeki yiyecekleri koruyabiliyor hem de mutfak düzeninizi bozmadan hayatınıza devam edebiliyorsunuz. Peki arıza durumunda ne yapacaksınız? İlk olarak soğutmuyor arızaları için vakit kaybetmeden bizleri arayarak servis sırasına girmelisiniz. Alt taraf soğutmuyor veya su akıtıyor gibi sonradan çıkan ve ilerleyen arızalar için dolabınızın kapağını kontrol etmeli, tam kapandığından emin olmalısınız. Bu sayede bir sorun varsa servis ihtiyaç duymadan kendiniz de halledebilirsiniz. Geriye kalan tüm arızalar için bize hemen ulaşın. Arçelik buzdolabı arızalarına haftanın 7 günü müdahale ediyoruz.

Altıntepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

altıntepe arçelik servisi

Ülkemizde beyaz eşya denince ilk akla gelen marka Arçelik’tir. Bunun en büyük sebebi ürünlerinin sağlam olması ve her ihtiyaca göre bir model üretmesidir. Kalabalık aileler için geniş kazanlı çamaşır makinesini bu firmada bulabilirsiniz. Bizler özel teknik servis olarak Altıntepe ve civarında ikamet eden Arçelik çamaşır makinesi kullanıcılarına elimizden geldiğince hızlı onarım hizmeti veriyoruz. Arçelik çamaşır makinesi çalışmıyor ise düzeninizi bozmadan aynı gün içinde çalışır hale gelmesi için Altıntepe Arçelik servisi arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza su akıtmasıdır. Eğer Arçelik çamaşır makinesi su kaçırıyor ise ilk olarak kapaktaki körük lastiğine bakarız. Buradaki en ufak bir deforme veya yırtılma cihazın yıkama esnasında su kaçırmasına neden olur. Körük lastiği yıpranmalarında değişim şarttır. Kauçuk bir yapısı olan bu parçanın tamiri yoktur, değişimi şarttır. Sizin de Arçelik çamaşır makinenizde körük lastiği sorunu varsa bizi arayarak yerinde destek alabilir ve Arçelik körük lastiği değişimi yaptırabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Altıntepe Arçelik Servisi
Başa dön
Servis Çağır