Altıntepe Bosch Servisi

Altıntepe Bosch servisi, Bosch kullanıcıları için aynı gün içinde ve yerinde teknik servis hizmetleri sunuyor. Hızlı bir onarım istiyorsanız yapmanız gereken Altıntepe şubemizi aramak. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile sizlere en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Eski yeni tüm Bosch cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımlarını yapıyoruz.

Her biri konusunda uzman teknisyenler ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz. Arızası ne olursa olsun tüm Bosch cihazların onarımlarını en kısa sürede biz yapıyoruz. Yaşadığınız sorunlara ekonomik çözüm istiyorsanız Altıntepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Altıntepe Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch çamaşır makinesi modellerinin tamamı için gün içinde teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri veriyoruz. Çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor dediğiniz tüm Bosch çamaşır makineleri için Altıntepe Bosch servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile tüm arızaları en kısa sürede ve yerinde gideriyoruz.

Altıntepe Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Yıllardır siz değerli Bosch kullanıcılarına servis hizmetleri sunan firmamız onarımların tamamını yerinde yapacak ekipman ve donanıma sahiptir. Bulaşık makineleriniz için de yerinde onarım işlemi geçerlidir. Çalışmayan Bosch bulaşık makineniz için elinizde bulaşık yıkamanıza gerek yok. En eski modeller de dahil olmak üzere tüm Bosch bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyoruz.

Profesyonel bir Bosch bulaşık makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Sizlere profesyonel ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Arıza ne olursa olsun Bosch bulaşık makinenizi gözden çıkartmadan önce bizi arayarak fiyat alın, sonrasında hangisi bütçenize uygunsa ona göre hareket edersiniz. Ama emin olmanız gereken bir konu, onarım her zaman yeni üründen daha uyguna gelir. Altıntepe Bosch servisi tüm cihazlarınız için en güvenilir teknik servis adresidir.

Altıntepe Bosch Buzdolabı Servisi

altıntepe bosch servisi

Bosch buzdolabı modellerinin tamamı için yerinde çözümler üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran dolapların tamamı için yerinde çözüm üretiyoruz. Hızlı bir çözüm bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizden gelen servis taleplerine en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Altıntepe Bosch servisi olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede onarımları yerinde yapabiliyor ve Bosch buzdolabınızı asla taşımıyoruz.

Buzdolabı motor arızası nasıl anlaşılır? Buzdolabınızın arkasından tam çalışacakken “tık” diye ses geliyor ve ortalama 2 dakika ara ile bu sesi tekrarlıyorsa motor kalkamıyor demektir. Bu durumda ilk olarak röle ve termik kontrolü yaparız. Buzdolabının motor kısmı çok ısındığı için böcekler burada yuva yapabilir ve kısa devreden dolayı röle veya termik arızalanabilir. Röle termik kontrolünden sonra ana motora 220V elektrik verir ve dışarıdan direkt elektrik ile çalışıp çalışmadığına bakarız. Eğer 220v elektrik geldiğinde çalışmaz ise motor kesin arızalıdır.

Peki Bosch buzdolabı motor değişimi nasıl yapılır? Ana motor değişimini yerinde yapıyor, buzdolabınızı taşımıyoruz. Modeli ne olursa olsun tüm Bosch dolaplar için motor değişimini firmamızdan talep edebilirsiniz.

Altıntepe Bosch Kombi Servisi

Kombi denince akla ilk gelen markalardan biri olan Bosch’un tüm modelleri için servis ve bakım hizmetleri veriyoruz. Sıcak su vermeyen Bosch kombinizin bu arızadan aynı gün içinde kurtulmasını istiyorsanız Altıntepe Bosch servisi arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz. Kombi onarımları ve parça değişimleri 1 sene garantilidir. Garanti belgesi işlem bitiminde, cihaz test edildikten sonra sizlere imzalı olarak teslim edilir.

Bosch kombi modellerinde en sık karşılaşılan arıza bar göstergesinin kendiliğinden yükselmesi ve cihazın arızaya geçmesidir. Bu arızanın en büyük sebebi bakımsızlıktır. Eğer kombinizin bakımlarını düzenli yaptırmazsanız hava tankındaki su seviyesi artar ve cihaz arızaya geçer. Titiz bir Bosch kombi bakımı için bizleri hemen arayın.

Altıntepe Bosch Klima Servisi

Altıntepe’deki Bosch klima servisi, uzmanlığı ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Klima bakımı, onarımı ve kurulumunda öncü bir hizmet sunan bu servis, müşterilerine güvenilir ve verimli çözümler sunuyor. Deneyimli teknisyenleri, her türlü klima sorununa çözüm odaklı yaklaşarak hızlı bir şekilde müdahale ediyor. Altıntepe Bosch klima servisi, kaliteli hizmet anlayışıyla biliniyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Bosch Servis Şubelerimiz

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Altıntepe Bosch Servisi
Başa dön
Servis Çağır