Ataşehir Bosch Servisi

Ataşehir Bosch servisi, ilçedeki en eski teknik servis firmalarından biri olarak eski yeni tüm cihazlarınızı tamir ediyor. Profesyonel bir onarım için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sahip olduğumuz teknik imkanlar ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Çalışmayan tüm Bosch beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için bizleri arayarak servis desteği alabilirsiniz.

Servisimizde onarım için sadece orijinal parçalar kullanılır. İmkanlarımız sayesinde sizleri onarım için parça tedarik sürecinde bekletmiyoruz. Kaliteli ve garantili bir Bosch servis istiyorsanız hemen arayın. Ataşehir Bosch firmamızda yapılan her onarım ve değiştirilen tüm parçalar 1 yıl garantilidir.

Ataşehir Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi modellerinin tamamı için onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili Bosch bulaşık makinesi onarımı için tek yapmanız gereken bizi aramak. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz. Titiz ve garantili bir tamir desteği almak isteyen Ataşehir ilçesi sakinleri servisimizi diledikleri zaman arayarak hizmet alabilir. Ataşehir Bosch servisi olarak tüm modelleri yerinde tamir edebiliyoruz. Arıza ne olursa olsun bizim için her sorun evde giderilebilir. Sizlerden gelen onarım taleplerine en hızlı çözümleri sunuyoruz. Kullandığımız orijinal yedek parçalar ile sorunlara kalıcı çözüm üretiyoruz.

Bosch bulaşık makinesi E15 arıza kodu veriyor ise cihazınız tabana su kaçırmış demektir. Bu arızanın bir çok sebebi olabilir ve ilk olarak bakılması gereken yer alt pervanedir. Eğer alt pervanede çatlama veya açılma varsa cihaz basınçlı suyu kapağa baskı yapacak şekilde püskürteceği için ön contadan tabana su sızar. Bu durumda yapılması gereken alt pervanenin değişimidir.

Ataşehir Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Ataşehir ilçesinde yıllardır Bosch kullanıcılarına teknik servis hizmetleri veren firmamız tüm onarımları taşımadan yerinde yapıyor. Garantili Bosch çamaşır makinesi onarımı için Ataşehir Bosch servisi hemen arayın. Çalışmayan çamaşır makinenizin gün içinde çalışır hale gelmesi için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz. Bosch çamaşır makineniz ne kadar eski olursa olsun tamiri mümkündür. Yeni çamaşır makinesi fiyatları geçen seneye göre ortalama %150 oranında artmış durumda. Elbette onarım için gerekli olan yedek parçalara da zam geldi fakat sıfır cihazlara gelen zammın yanına bile yaklaşamaz. Tamir her zaman daha mantıklı ve ekonomiktir.

Ataşehir Bosch Buzdolabı Servisi

ataşehir bosch buzdolabı servisi

Bosch buzdolabınız soğutmuyor ise yapmanız gereken Ataşehir Bosch servisi şubemizi arayarak kayıt bırakmaktır. Konusunda uzman kadromuz ile tüm Bosch buzdolabı modelleri için yerinde onarım yapıyoruz. Yaşadığınız sorunlara pratik bir çözüm arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Servis olarak yaptığımız tüm onarımların arkasındayız ve değişen parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Bosch buzdolabı modellerinde soğutmama arızası nadiren görülür. Ama alt tarafın soğutmaması veya su akıtma sorunu oldukça sık karşılaştığımız bir arızadır. Peki bu durumda ne yapacaksınız? Eğer Bosch buzdolabınızın tüm elektrik aksamı çalışıyor fakat iki tarafta hiç soğutmuyor ise motor veya gaz tıkanma sorununun görülmesi yüksek ihtimaldir. Bu durumda önce gaz kontrolü sonra motor ölçümü yaparız. Hangisinde arıza var ise onarım yerinde yapılır.

Bosch buzdolabı alt taraf soğutmuyor şikayetiniz için Ataşehir Bosch buzdolabı tamiri şubemiz yerinde çözüm üretecektir. Alt taraf soğutmuyor şikayetlerinin en büyük sebebi bloklanmadır. Eğer dolabınızın kapağını normalden uzun süre açık bırakırsanız içeriye giren sıcak hava dolapta karlanmaya zamanla da bloklanmaya neden olur. Bu durumda yapılması gereken vakit kaybetmeden dolabın fişini çekip kapakları açık bir şekilde dinlendirmektir. Bloklanma ilerler ise dolap hiç durmadan çalışır ve rezistans, sensör veya sigortaya zarar verebilir. Bu durumda parça değişimi şarttır. Bu parçaların onarımı olmaz sadece değişim ile dolap arızadan çıkar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Ataşehir Bosch Servisi
Başa dön
Servis Çağır