Bostancı Ariston Servisi

Bostancı Ariston servisi, Ariston kullanıcılarına tamir hizmeti veriyor. Yerinde onarım için Ariston servisimizi arayarak garantili onarım desteği alabilirsiniz. Çalışmayan tüm Ariston cihazlarınızı gün içinde çalışır hale getiriyoruz. Profesyonel ve işinin ehli teknisyenlerimiz ile tüm sorunları çözüyoruz. Arızaların tamamını yerinde gideriyor ve asla cihazlarınızı taşımıyoruz. Garantili onarım için doğru yerdesiniz. Sahip olduğumuz imkanlar ile haftanın 7 günü siz Ariston kullanıcılarının yanındayız.

Servis olarak tüm işlemlere 1 yıl garanti veriyoruz. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan Ariston cihazlarınızda aynı parça arızalı ise ücretsiz onarım desteği veriyoruz. Ayrıca garanti süresi içinde tekrar arızalan cihazların her zaman servis önceliği vardır. Titiz ve kaliteli bir Ariston servis hizmeti almak için bizi hemen arayın.

Ariston cihazlar İtalya menşei cihazlardır ve oldukça sağlam bir gövdeye sahiptirler. Fakat elbette metal yorgunluğu denilen bir gerçek var ve tüm cihazlar için geçerli. Her ne kadar sağlam olursa olsun Ariston cihazlarınız bozulabilir. Kesinlikle yedek parçası çok pahalı bir marka değildir. Bizler Bostancı servisi olarak neredeyse yerli cihazlar ile aynı servis ücreti ile destek veriyoruz.

Bostancı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

bostancı ariston servisi
ariston bulaşık makinesi servisi

Ariston bulaşık makineniz yıkama yapmıyorsa vakit kaybetmeden bizi arayın. Sektörün ve bölgenin en eski servis firmalarından biri olarak sizlere en hızlı çözümü biz üretiyoruz. Yıllardır Bostancı semtinde Kızılay binasının arkasında hizmet vermekteyiz. Ariston bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyor ve cihazınızı taşımıyoruz. Bostancı Ariston servisi firmamızı dilediğiniz zaman arayarak onarım talep edebilirsiniz.

Çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor veya hata kodu veriyor dediğiniz Ariston bulaşık makineniz yüzünden elinizde bulaşık yıkamak zorun değilsiniz. Bizler tüm onarımları hızlıca yapacak ekipman ve donanıma sahibiz. Arıza onarımlarında sadece orijinal parçalar kullanıyoruz. Onarım sonrasında herhangi bir sorun olmasına karşın karşınızda muhatap arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Biz firma olarak işimizi severek yapıyor ve onarım sonrası sizlere desteği asla kesmiyoruz. Ariston cihazların tüm sorunları için haftanın 7 günü şubemizden onarım talep edebilirsiniz.

Bostancı Ariston Kombi Servisi

Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Ariston kombiler için bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz. Ariston kombi tamirinde son derece tecrübeli teknisyenler ile çalışan Bostancı Ariston servisi tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede cihazlarınızın tüm arızalarını taşımadan, git gel yapmadan tek seferde giderebiliyoruz. Profesyonel bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bostancı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinenizin teknik sorunlarını yerinde gidermek ve aynı gün içinde çözmek istiyorsanız Bostancı Ariston servisi hemen arayın. Tüm bölge geneline aynı gün içinde geliyor ve onarımları yerinde yapıyoruz. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere pratik, kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Ariston çamaşır makineniz ile yaşadığınız sorunları en kısa sürede gidermek için Bostancı şubemizi hemen arayın. Servisimizde yapılan Ariston çamaşır makineleri 1 yıl garantilidir. Garanti süresi içinde arızalanan Ariston cihazların her zaman servis önceliği vardır. Ayrıca garanti süresi içinde tekrar arızalanan aynı parçadan ücret talep edilmez.

Ariston çamaşır makinesi sıkma yapmıyor ise cihazın sağ alt köşeden pompa motorunu açıp kontrol etmelisiniz. Elbette bu işlemi yaparken cihazın fişi çekili olmalıdır. Bostancı Ariston servisi olarak arızalı pompa değişimini evinizde, çamaşır makinenizi taşımadan yapıyoruz.

Ariston Çamaşır Makinesi Hata Kodları

Ariston çamaşır makinesi F05 arıza kodu, cihazınızın su boşaltmadığını gösterir. Bu arıza aynı zamanda cihazın sıkma yapmasına da engel olur.

Ariston çamaşır makinesi F08 arıza kodu, Ariston çamaşır makinesi ısıtıcı arızasıdır. Çamaşır makinenizin rezistansı arızalı ise ekranda bu hata kodu çıkar. Tüm hata kodları için Bostancı Ariston servisi arayarak destek talep edebilirsiniz.

Bostancı Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabı markalarının arasında en kaliteli olanlarından biridir Ariston ve bizler tüm modelleri için onarım desteği veriyoruz. Arızalanan Ariston buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek ve içindeki yiyeceklerin bozulmasını engellemek için Bostancı Ariston servisi hemen arayın. Bostancı servisimiz Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir ilçelerinde faaliyet gösteriyor. Soğutmayan Ariston buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Ariston buzdolabı modellerinde sıklıkla karşılaştığımız arıza alt bölmenin soğutmamasıdır. Bu arızanın bir çok sebebi olabilir. Fakat dolabın kapağını açık unuttuğunuzda bu hatayı vermesi normaldir. Açık unutulan kapı yüzünden cihaz sürekli çalışır ve buzlanma yapar. Bu da alt bölmeye soğukluk inmesini engeller. Bu arızayı kendiniz çözebilirsiniz. Dolabın fişini çekip kapakları açık bir şekilde 2 gün bekletirseniz sonrasında alt bölme soğutmaya başlayacaktır.

Bostancı Ariston Servisi Adres : Galipbey Caddesi No : 55

Bostancı Ariston Servisi Telefon : 0216 533 45 94

Bostancı Ariston Servisi Whatsapp : 0532 205 10 41

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bostancı Ariston Servisi
Başa dön
Servis Çağır