Bostancı Profilo Servisi

Profilo beyaz eşya servis hizmetleri veren firmamız donanımlı servis araçları ile Profilo klima kullanıcılarına da servis desteği sunuyor. 1 yıl garantili Profilo teknik servis hizmeti sunan servisimizde işlemlerin hemen hemen hepsi evinizde yapılır. Nadiren de olsa bulaşık makinesi ve çamaşır makinesinde su kaçak arızaları için cihazlarınız atölyeye alınabilir. Yerinde onarım yaptırmak için Bostancı Profilo servisi hemen arayın.

Bostancı Profilo servisi, Kadıköy ve Maltepe ilçelerinde Profilo teknik servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili teknik servis hizmeti almak için Bostancı şubesini dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firma olarak haftanın 7 günü sizlere teknik servis hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm Profilo cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede hepsini yerinde tamir edebiliyoruz. Hızlı bir onarım için doğru yerdesiniz.

Bostancı Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

bostancı profilo servisi

Profilo bulaşık makineniz çalışmıyor, hata kodu veriyor, su boşaltmıyor veya temiz yıkamıyor ise hemen Bostancı Profilo servisi arayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Eski yeni tüm Profilo bulaşık makinesi modelleri için onarım hizmetleri sunan firmamız işlemlerin tamamını 1 yıl garantili olarak yapıyor. Yaşadığınız sorunlara ekonomik ve kalıcı çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yıllardır bölgede hizmet veren firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Profilo bulaşık makinenizin arızası ne olursa olsun taşınmaz, tüm onarımlar yerinde yapılır.

Profilo bulaşık makinesi musluk işareti veriyor

Bulaşık makinesinde musluk işareti çıkıyor ve cihazın ekranı yoksa bu hataya girdiği anlamına gelir. Bu durumda önce cihazın su girişleri ve yıkama motoru kontrol edilir. Ayrıca cihazınızda su kaçağı var ise de musluk arızası yakacaktır. Tüm bu sorunlar için Bostancı şubemizi arayabilirsiniz.

Profilo bulaşık makinesi temiz yıkamıyor

Temiz yıkamıyor şikayetinin altında yatan en büyük sebep cihazın ısıtmamasıdır. Bulaşık makinelerinin aslında yaptığı işlem özetle sıcak suyu tazyikli bir şekilde bulaşıklara vurmasıdır. Eğer sıcak su yok ise lekeler çıkmaz. Isıtma arızalarını en kısa sürede çözmek istiyorsanız Bostancı Profilo servisi hemen arayın.

Bostancı Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Bostancı servisimizde işinin ehli ustalar çalışmaktadır. Su kaçıran, ses yapan, sigorta attıran tüm Profilo çamaşır makineleri için bizi arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Profilo çamaşır makineleri için montaj hizmeti veriyoruz. Taşındıktan sonra çamaşır makinenizin sağlıklı bir şekilde montajını yaptırmak istiyorsanız Bostancı Profilo servisi hemen arayın. Ayrıca su akıtan Profilo çamaşır makineleri için temiz su ve pis su hortum değişimleri de yapıyoruz.

Servis olarak Profilo çamaşır makinelerinde en sık gördüğümüz arıza cihazın sıkma esnasında aşırı sallanmasıdır. Sıkmada sallanan cihazların birden fazla arızası olabilir. İlk olarak amortisör ve rulman kontrolü yapılmalıdır. Tüm bu işlemler için yapmanız gereken Bostancı servisimizi arayarak teknik servis talebinde bulunmaktır. 1 yıl garantili Profilo çamaşır makinesi tamiri için doğru yerdesiniz.

Bostancı Profilo Buzdolabı Servisi

Hemen hemen her modeli ekranlı veya kartlı sistemle çalışan Profilo buzdolabı modelleri için aynı gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan Profilo buzdolabınızı aynı gün içinde ve taşınmadan tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Servis olarak yaptığımız tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Profilo buzdolabı tamiri için yapmanız gereken tek şey Bostancı Profilo servisi aramak. Firmamız sizden gelen servis taleplerine haftanın 7 günü cevap veriyor. Evet. Bizler 7 gün teknik servis hizmeti veriyoruz. Hem de tüm modeller için.

Profilo buzdolabı ses yapıyor şikayetiniz varsa arıza tespitini kendiniz yapabilirsiniz. Nasıl mı? Ses geldiği anda dolabın iki kapağını da açın eğer ses durursa cihazın fanı arızalıdır eğer ses durmaz ise cihazın motoru arızalıdır. Buzdolabında ses yapacak çok az parça vardır. Fan, ana motor ve damper termostat. Damper termostat arızalarında ses damper motorunun durumuna göre şiddetli ve kısa sürelidir. Ana motor arızasında ise ses motor çalışmaya başladığında şiddetli bir süre sonra azalarak devam eder. Fakat her durum için de servise ihtiyacınız vardır. Bunun için dilediğiniz zaman Bostancı Profilo servisi arayarak buzdolabı onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bostancı Profilo Servisi
Başa dön
Servis Çağır