Bostancı Regal Servisi

Bostancı Regal servisi, Regal kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Arızası veya modeli ne olursa olsun Regal cihazlarınızın en kısa sürede tamiri için bizleri hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ile git gel yapmadan tek seferde sorunları yerinde gideriyoruz.

Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve bu sayede tüm ürünleri tamir edebiliyoruz. Regal cihazlarınızla yaşadığınız teknik sorunlar için çağrı merkezimizi aramanız yeterli. Servisimiz bünyesindeki çağrı merkezimiz sizden gelen servis taleplerine en hızlı şekilde servis yönlendiriyor.

Regal servis firmamız bölgenin en eski servis firmalarından biridir. Eski yeni tüm Regal beyaz eşya ve klima modelleri için teknik servis desteği sunuyoruz. Donanımlı servis araçlarımız, işinin ehli ustalarımız ve orijinal yedek parçalarımız ile haftanın 7 günü servis desteği sunuyoruz. Yaşadığınız tüm teknik sorunlar için tek yapmanız gereken Bostancı şubemizi aramak.

Bostancı Regal Buzdolabı Servisi

bostancı regal servisi

Bir çok buzdolabı markasına kıyasla fiyatı daha uygun olan Regal’in aslında sanıldığı gibi kalite eksikliği yoktur. Kronik arızası da yok denecek kadar azdır. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Regal buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Tüm bu arızalardan gün içinde kurtulmak ve uygun fiyata onarım yaptırmak için Bostancı Regal servisi hemen arayın.

Bostancı şubemiz bölgedeki en eski beyaz eşya onarım firmalarından biridir. Bu sayede ne kadar eski olursa olsun Regal buzdolabı modellerinin tamamını yerinde tamir edebiliyor. Yeni dolap alıp büyük masraflara girene kadar eski dolabınızı uygun fiyata tamir ettirin ve tasarruf sağlayın.

Yıllardır Regal buzdolabı modellerini gözü kapalı tamir eden servisimizde çalışan tüm teknisyenler işinin ehli kişilerdir. Soğutmayan Regal dolabınızı gün içinde kullanabilmek istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir. Sizden gelen arıza bildirim talebine göre en yakın servis aracımızı yönlendiriyoruz. Bu sayede hiç vakit kaybetmeden onarıma başlayabiliyoruz.

Bildiğiniz gibi buzdolabı arızalarında dolap çalışmaz ise içindeki yiyecekleri en fazla 24 saat koruyabilir. Bunun farkında olan bir servis olarak Regal buzdolabı arızalarına en hızlı çözümleri en kısa sürede üretiyoruz. Elbette buzdolabı tamiri ile iş bitmez. Onarım sonrası garanti veriyor ve garanti süresi içinde arızalanan cihazlarınıza servis önceliği tanıyoruz.

Bostancı Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makinesi modellerinin tamamı için onarım ve bakım hizmetleri veriyoruz. Gün içinde tamir hizmeti almak isteyen Regal kullanıcıları haftanın 7 günü bizi arayarak destek talep edebilir. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Regal cihazlar için yerinde onarım hizmetleri sunuyoruz.

Regal çamaşır makinesi sıkma yapmıyor ise;
En çok şikayet aldığımız arızalardan birisi cihazın sıkma yapmamasıdır. Bir çok sebebi olan bu arızanın en sık görülen sebebi amortisördür. Eğer cihazın kazanını tutan amortisörlerde gevşeme veya boşalma varsa cihazın sıkmaya geçmek için denge kurması oldukça zordur. Amortisör değişimi cihaz taşınmadan evinizde yapılır. Bostancı Regal servisi arayarak dilediğiniz zaman servisimizi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz tüm modelleri gün içinde tamir edecek ekipman ve donanıma sahiptir.

Bostancı Regal servis şubemizde çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Regal çamaşır makineleri yerinde tamir edilir. Profesyonel bir tamir hizmeti almak istiyorsanız herhangi bir arıza durumunda lütfen hemen servise haber verin.

Bostancı Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makinesi kullanıcılarının en büyük şikayeti yıkamaya geçtikten sonra cihazın arıza vermesi ve tüm ışıkların yanıp sönmesidir. İşinin ehli ustalarımız ile tüm bu sorunları taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Bostancı Regal servisi arayarak dilediğiniz zaman bulaşık makineniz için onarım talebinde bulunabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, hataya giren, sigorta attıran tüm Regal bulaşık makineleri için bizleri hemen arayın.

Uygun fiyata alınabilecek bulaşık makinelerinin başında gelen Regal’in kronik arızası yoktur. Fakat bir önceki nesil cihazların çoğunda basınç grubu arızası çıkabilmekte. Peki nedir basınç grubu arızası? Bulaşık makinesini kurdunuz, start verdiniz ve yıkamaya başladı. 3 dakika içinde cihaz durup tekrar kalkış yapar ve bu kalkışı gerçekleştiremez ise içeride yeterli basınç yok demektir. Bunun en büyük sebebi yanlış kullanımdır. Bulaşık makineniz sorunsuz çalışırken yıkama esnasında kapağını açıp kapatırsanız cihaz basınç contasından zarar görür. Bu gibi bir durum ile karşılaşırsanız Bostancı Regal servisi arayarak yerinde onarım desteği alabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Regal Servisi

Bostancı şubemizde yapılan her onarım garantilidir. Orijinal yedek parçalar ile yaşadığınız arızalara çözüm üretiyoruz. Bu sayede onarımlar için garanti verebiliyor ve yaptığımız işin arkasında durabiliyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bostancı Regal Servisi
Başa dön
Servis Çağır