Bostancı Siemens Servisi

Bostancı Siemens servisi, donanımlı servis araçları ile siz değerli bölge sakinleri için yerinde onarım hizmeti veriyor. Siemens marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve klima modellerinin tamamı için Bostancı şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servis olarak tüm arızaları yerinde çözecek, ustalarımıza cihaz taşıtmayacak şekilde organize olduk. Arızası, modeli ne olursa olsun Siemens cihazların tamamına yakını yerinde tamir edilir. Bu sayede hem cihazlar taşınırken zarar görmez hem de sizler uzun süre cihazlarınızı kullanamama durumuna gelmezsiniz.

Yaşadığınız sorunların kısa sürede giderilmesini istiyorsanız sizlerin de yapması gereken bir şey var. Arıza bildiriminde bulunurken eğer cihaz hata kodu veriyorsa hata kodunu, arıza lambası yakıyorsa hangi lambaları yaktığını ve tam modelini belirtmelisiniz. Bu sayede olası değişimi gerekecek parçalar ile gelen servis onarımı tek seferde yerinde yapacaktır.

Bostancı Siemens servisi olarak haftanın her günü, günün her saatinde sizlere kesintisiz destek sunan çağrı merkezimizle hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız, Siemens beyaz eşya ürünlerinizle ilgili her türlü sorun ve ihtiyaçlarınıza anında çözümler sunmak için hazır beklemektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sorunlarınızın hızlı ve etkili bir şekilde çözülmesini sağlamak amacıyla çalışıyoruz. Siemens ürünlerinizle ilgili herhangi bir arıza, bakım veya onarım ihtiyacınızda, güvenilir hizmetimizle yanınızdayız.

Bostancı Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Bostancı semtinde ikamet eden Siemens çamaşır makinesi kullanıcıları yaşadıkları tüm arızalar için bizi arayarak onarım talebinde bulunabilir. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ve teknik ekipmanlarımız ile arıza ne olursa olsun Siemens çamaşır makinenizi taşımadan tamir ediyoruz. Çoğu servisin aksine gelip yerinde tespit edip onarımı sonra yapmaktansa sizlerin verdiği bilgilere göre en uygun parçaları yanımıza alıyoruz. Bu sayede hem siz hem de biz tek seferde sorundan kurtuluyoruz.

Fiyatlarımız son derece ekonomik ve kullandığımız parçalar orijinal, kutulu parçalardır. Bostancı Siemens servisi şubemizi haftanın 7 günü arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Sektörün ve bölgenin en eski tamir firmalarından biri olan şubemiz siz değerli komşularına en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara sunuyor.

Siemens çamaşır makinesi sıkmada ses yapıyor ise cihaza attığınız çamaşırların dengeli olup olmadığını kontrol edin. Ağır ve tek parça çamaşırları attığınız zaman makine sıkmaya geçeceği zaman sallantı yapabilir. Bu bir arıza değildir. Çamaşır ekleme veya çıkartma yaparak ses sorununu çözebilirsiniz.

Bostancı Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

bostancı siemens servisi

Siemens bulaşık makinelerinin genel sorunu E15 hata kodudur. Çift parçadan oluşan kazanı su kaçırmaya meyillidir. Uzun yıllar sonrasında aşınan kazan tabana su kaçırmaya başlar ve cihaz korumaya geçerek E15 arıza kodu lambasını yakar. Bu durumda motor, pompa, switch ölçümü yapılmalıdır. Eğer su kaçağından ötürü bunlardan herhangi birisi zarar görmüş ise değişimi yapılır ve su kaçağı tamir edilir. Bu sayede cihazınız eskisi gibi çalışır hale gelecektir. Aynı gün içinde Siemens bulaşık makinesi tamiri yaptırmak için Bostancı Siemens servisi hemen arayın. Çağrı merkezimiz sizlerden gelen onarım taleplerine en kısa sürede en yakın servis aracını yönlendirmektedir.

Siemens bulaşık makinesi onarımında yılların verdiği tecrübe ile sizlere kalıcı çözümler üreten Bostancı şubemiz tüm modellere onarım desteği sunuyor. Arızası ne olursa olsun kaliteli ve garantili çözüm arayan tüm müşterilerimize sahip olduğumuz imkanlar ile kusursuz tamir desteği veriyoruz. Yaşadığınız arızaların elbette çözümü var. Bunun için bizi hemen arayın. Siemens bulaşık makineniz arızalandığı zaman kesinlikle elinizde bulaşık yıkamak zorun değilsiniz.

Bostancı Siemens Buzdolabı Servisi

En kaliteli buzdolabı markalarından biri olan Siemens’in tüm modelleri için yerinde onarım hizmetleri veriyoruz. Yaşadığınız sorunları gün içinde çözmek ve dolabınızdaki yiyecekleri korumak için servisimizi hemen arayın. Bostancı Siemens servisi sahip olduğu imkanlar ile sizlere haftanın 7 günü teknik destek sunuyor. Profesyonel bir çözüm istiyorsanız bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Siemens buzdolabı modellerinde sık görülen arıza alarm lambasının sürekli yanması ve alarm sesi çıkartmasıdır. Bu durumda ilk olarak ölçüm yapılması gerekir. Ölçüm ile net arıza teşhisi konur. Sonrasında cihazınız taşınmadan yerinde tamir edilir.

Siemens buzdolabı sürekli alarm veriyor veya ünlem işareti çıkıyor ise cihazın soğutması zayıf demektir. Eğer dolabın kapaklarından birini açık unutursanız da alarm ötmeye başlar. Bu yüzden ilk olarak kapakları kontrol edin. Sonrasında cihazın soğutup soğutmadığını kontrol etmenizde fayda var. Alarm butonuna bir kere dokunarak alarmı susturabilirsiniz.

Bostancı Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Bir çok evde zorunlu ihtiyaç haline gelen kurutma makinelerinin hepsi için onarım, bakım ve çamaşır makinesi üzerine montaj hizmetleri veriyoruz. Modeli ne olursa olsun hata kodu veren, su akıtan, sallanan, ses yapan Siemens kurutma makinesi modelleri için Bostancı Siemens servisi olarak yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Profesyonel çözümler için tek yapmanız gereken servisimizi aramak.

Kurutma makinesi kullanıcılarının unutmaması gereken en önemli şey her kurutma işleminden sonra tank boşaltılmalı ve filtreler tozdan arındırılmalıdır. Aksi taktirde zamanla cihazın performansı düşer. Her ne kadar bu işlemler cihazın yararına olsa da cihazı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde ve tasarruflu olarak kullanabilmek için düzenli bakım yaptırmalısınız. Bostancı Siemens servisi olarak tüm modellerimiz için periyodik bakım hizmeti veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Bostancı Siemens Servisi
Başa dön
Servis Çağır