Maltepe Altus Servisi

Maltepe Altus servisi, ilçedeki en eski beyaz eşya servislerinden biridir. İmkanlarımız ve tecrübeli ustalarımız sayesinde yaşadığınız tüm teknik sorunları aynı gün içinde çözüyoruz. Profesyonel ve kalıcı bir çözüm istiyorsanız Maltepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz tarafından tamiri yapılan Altus cihazlarınız 1 yıl garantilidir. Garantili ve kaliteli onarım için doğru yerdesiniz. Arızalar için kesinlikle orijinal parçalar kullanıyor ve değiştirdiğimiz parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Parça garantili Altus teknik servis için şubemizi hemen arayın.

Maltepe Altus Çamaşır Makinesi Servisi

maltepe altus servisi

Altus çamaşır makinesi tamiri için tek yapmanız gereken Maltepe Altus servisi arayarak destek almaktır. Bölgede ikamet eden Altus kullanıcıları yaşadıkları tüm teknik sorunlar için bizleri arayarak servis talep edebilirler. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ve donanımlı servis araçlarımız ile her zaman yanınızdayız. Su akıtan, ses yapan, sigorta attıran, suyunu boşaltmayan, sıkmaya geçmeyen tüm Altus çamaşır makineleri için bizleri arayarak bu sorunlardan gün içinde kurtulabilirsiniz.

Çamaşır makineniz sıkmaya geçtiğinde aşırı ses yapıyor ve sallanıyor ise yapmanız gereken cihazı kapatıp servis çağırmaktır. Aksi taktirde basit bir arızayı büyük bir soruna çevirebilirsiniz. Ses arızalarının en büyük sebebi amortisörlerdir. Amortisör arızası ihmal edilirse kazan kırılır ve büyük masraflara neden olur.

Altus çamaşır makinesi su akıtıyor ise ilk olarak kontrol etmeniz gereken yer cihazın kapak lastiğidir. Eğer körük lastiğinde herhangi bir yırtık veya delinme varsa cihaz su almaya başladığı andan itibaren su akıtmaya başlar. Her zaman su akıntısı gelmiyor ise durulama programına alarak cihazı test edebilirsiniz.

Maltepe Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri artık ülkemiz şartlarında lüks değil zorunlu ihtiyaç haline geldi. Bizler Maltepe Altus servisi olarak Altus markasının eski yeni tüm bulaşık makinesi modelleri için onarım ve bakım hizmetleri veriyoruz. Altus bulaşık makineniz ne kadar eski olursa olsun hızlıca tamir ettirmek ve tekrar kullanabilmek için hemen arayın. Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezine sahibiz.

Maltepe Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamir, bakım ve montaj işleriniz için hemen arayın. Donanımlı Altus teknik servis araçlarımız ile soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Altus buzdolabı modellerini taşımadan, yerinde tamir ediyoruz. Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan hızlıca tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Altıntepe mahallesinde bulunan şubemiz ile tüm Maltepe ilçe geneline aynı gün içinde geliyoruz. Arızalar için yerinde çözümler üreten firmamızda kullanılan buzdolabı parçaları orijinal ve 1 yıl garantilidir. Garantili Altus buzdolabı tamiri için Maltepe Altus servisi hemen arayın. Çağrı merkezimizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz.

Altus buzdolabı alt taraf soğutmuyor diyorsanız fişini çekip dolabınızı eritmeniz sadece size zaman kazandırır. Aslında zaman kazandırıyor gibi görünür. Beyaz eşya da arıza arızayı doğurur. Sizin onarım süreniz uzar ve cihazı uzun süre kullanamayabilirsiniz. Tek soğutucu bölme olan yerli dolaplarda bir tarafın soğutmaması her zaman arızayı işaret eder. Altus buzdolabı yetersiz soğutma şikayetinizi gün içinde ve evinizde tamir ettirmek istiyorsanız Maltepe şubemizi hemen arayın.

Küçükyalı Altus Servisi

Altus kullanıcılarına aynı gün içinde servis hizmetleri sunan Maltepe şubemiz Küçükyalı mahallesinde ikamet eden siz değerli komşularımıza da destek veriyor. 1 yıl garantili Altus beyaz eşya ve klima onarımı için bizi hemen arayın. Maltepe ofisimiz bölgenin en eski teknik servis şubesidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Maltepe Altus Servisi
Başa dön
Servis Çağır