Maltepe Beyaz Eşya Servisi

Maltepe beyaz eşya servisi, bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Profesyonel ve titiz bir onarım hizmeti almak istiyorsanız Maltepe şubemizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde onarımları evinizde yapıyoruz.

Çağrı merkezimiz sayesinde en kısa sürede servis yönlendirebiliyoruz. Maltepe ilçesi sınırları içinde ikamet ediyorsanız gün içinde onarım hizmeti alabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız haftanın 7 günü destek veriyor.

Maltepe Çamaşır Makinesi Tamiri

Tüm modellerin çamaşır makinelerini tamir ediyoruz. Çalışmıyor dediğiniz arızalı makinenizi gün içinde onarabiliriz. Maltepe ilçesindeki en eski tamir firmalarından biri olarak her zaman yanınızdayız.

Orijinal yedek parçalar ile onarımını yaptığımız tüm makinelere garanti veriyoruz. 1 yıl garantili çamaşır makinesi tamiri için doğru yerdesiniz.

Maltepe Bulaşık Makinesi Tamiri

Evinizin olmazsa olmazı bulaşık makineleri için tamir, bakım ve kurulum desteği sunuyoruz. Arızalı bulaşık makinenizi gün içinde tamir ettirmek isterseniz tek yapmanız gereken Maltepe beyaz eşya servisi şubemizi aramak.

Profesyonel teknisyenlerimiz ile cihazlarınızı taşımadan tamir edebiliyoruz. Su akıtan, temiz yıkamayan tüm bulaşık makineleri için size bir telefon kadar yakınız.

Maltepe Kurutma Makinesi Tamiri ve Periyodik Bakım

Markası veya teknolojisi ne olursa olsun tüm kurutma makinelerinin bakıma ihtiyacı vardır. Çamaşırlardan çıkan tozlar zamanla kurutma makinesi tıkar. Sıcak hava ile kurutma yapan makineniz tıkandığı zaman tam anlamıyla kurutamaz.

Bakımı yapılmayan kurutma makineleri zamanla tank dolu uyarısı verebilir. Eğer eski model bir cihaz kullanıyorsanız geç kurutmaya başladığında bakıma ihtiyacı olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Maltepe Buzdolabı Tamircisi

Hem no-frost hem statik hem de büro tipi buzdolabı modelleri için Maltepe şubemizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Soğutma alanında uzman teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız.

Soğutmuyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor veya ses yapıyor dediğiniz buzdolabınızı en hızlı şekilde tamir ettirmek için Maltepe servisimizi arayın. Arızası ne olursa olsun buzdolabınızı taşımıyor, evinizde tamir ediyoruz.

Maltepe Beyaz Eşya Servisi İletişim Bilgileri

Adres: Altıntepe Mah. Tevfik Sağlam Cad. No : 60 Maltepe / İstanbul

Telefon : 0216 533 45 94

Whatsapp : 0532 205 10 41

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Maltepe Beyaz Eşya Servisi
Başa dön
Servis Çağır