Maltepe Vestel Servisi

Maltepe Vestel servisi, ilçede ikamet eden Vestel kullanıcılarına gün içinde teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyor. Kusursuz ve garantili bir onarım hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İlçenin en eski beyaz eşya tamircilerinden biri olarak sahip olduğumuz imkanlar ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Vestel cihazlarınızı en hızlı şekilde tamir ettirmek ve arızalı cihazlarınızı gün içinde kullanabilmek için doğru yerdesiniz. Şubemizde tüm işlemler gün içinde yapılır. Bayramlar ve resmi tatillerde çalışan nöbetçi ekiplerimiz ile kesintisiz Vestel servis hizmetleri veriyoruz.

Maltepe Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

maltepe vestel servisi

Vestel çamaşır makinesi modellerinin hepsi için gerekli yedek parçalara sahibiz. Bu sayede Vestel çamaşır makinenizin arızası ne olursa olsun yerinde tamir ediyor ve cihazınızı taşımıyoruz. Çoğu kullanıcıya göre kaliteli olmadığı düşünülen Vestel çamaşır makineleri aslında ülkemizde üretilen en sorunsuz cihazların başında gelmektedir. Oldukça sadece bir tasarıma sahip yeni teknoloji ile üretilen Vestel çamaşır makinelerinde bizlerin servis olarak karşılaştığı en büyük arıza ses arızasıdır.

Sıkmada veya su boşaltma aşamasında ses yapan Vestel çamaşır makinenizde ilk olarak ayak ayarı yapmalısınız. 4 ayağı da yere sağlam ve boşluksuz basmıyor ise cihazın sıkmada ses yapması hatta yürümesi olağan bir durumdur. Ayak ayarı düzgün olan makineler için ise Maltepe Vestel servisi şubemizi arayarak arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Tüm onarımlarda yalnızca orijinal parçalar kullanıyoruz ve değiştirdiğimiz tüm parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Eski yeni tüm Vestel çamaşır makineleri için bu kural geçerlidir ve parça değişimleri evinizde yapılır.

Maltepe Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Temiz yıkamıyor şikayeti en çok aldığımız şikayetlerden biridir ve genelde gittiğimiz cihazlarda arıza çıkmaz. Vestel bulaşık makinesi temiz yıkamıyor ise servis çağırmadan önce muhakkak iki pervaneyi de kontrol edin. Bulaşık makineleri basınçlı su ile yıkama yaptıkları için gözleri dolan pervaneler yüzünden cihaz temiz yıkamayacaktır.

Vestel bulaşık makinesi çalışmıyor ise en hızlı çözüm için bizi arayın. Maltepe Vestel servisi şubemiz tüm Vestel bulaşık makineleri için profesyonel çözümler sunuyor. Kaliteli ve garantili Vestel bulaşık makinesi tamiri için doğru yerdesiniz.

Maltepe Vestel Buzdolabı Servisi

Maltepe şubemizde çalışan teknisyenlerin her biri konusunda uzman kişilerdir ve beyaz eşyalar arasında tamiri en zor olan buzdolabıdır. Fakat bizler 2002 yılından beri sektördeyiz ve ustalarımızın hepsi Vestel buzdolabı onarımında deneyimli kişilerdir. Vestel buzdolabınızın arızası ne olursa olsun taşımadan evinizde tamir ediyoruz. Her bir işlem ve parça değişimi garantilidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Maltepe Vestel Servisi
Başa dön
Servis Çağır