Suadiye Ariston Servisi

Suadiye Ariston servisi olarak Kadıköy ilçesinde Ariston beyaz eşya, kombi ve klima onarım hizmetleri veriyoruz. Arızası ne olursa olsun Ariston cihazların tamamı için Suadiye servisimizi arayabilirsiniz. Sahip olduğumuz imkanlar ile siz değerli bölge sakinlerine ekonomik fiyatlara kalıcı çözümler sunuyoruz. Suadiye servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun yedek parçalarını tedarik edebiliyoruz. Arızalanan Ariston cihazlarınızı çöpe atmadan önce servisimizden destek alabilirsiniz.

Ariston markasına ait tüm cihazların tamiri, bakımı ve montajı için Suadiye şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlerin taleplerine göre en yakın servisi gün içinde yönlendiriyor. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz sayesinde cihazların hiçbirini taşımıyoruz. Bize göre tüm arızalar yerinde tamir edilir.

Suadiye Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi modellerinde en sık gördüğümüz arıza cihazın petekleri ısıtmamasıdır. Bir çok sebebi olmasına rağmen en belirgin olan filtre tıkanıklığıdır. Yani cihazın bakımlarını düzenli yaptırmadığınız anlamına gelir. Düzenli bakımı yapılan Ariston kombilerde tıkanıklık görülmez ve sıcak su rahat bir şekilde peteklerde gezebilir. Eğer Ariston kombiniz petekleri ısıtamıyor ise Suadiye Ariston servisi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca peteklerin ısınmadığı evde ihtiyaç halinde petek temizliği de yapabiliyoruz. İlaçlı petek temizliği ile cihazın tüm petek gözleri açılıyor. Bu sayede daha düşük bir doğal gaz kullanımı ile petekler ısınabiliyor.

Suadiye şubemizde Ariston kombi modelleri için bakım desteği veriyoruz. Her kombi markası gibi Ariston kombilerde yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Bakım sayesinde kombiniz daha verimli çalışacağı için özellikle kış aylarında tasarruf etmenize yardımcı olur. Kombi bakımı sadece temizlik olarak düşünülüyor fakat öyle değil. Kombi bakımı ile kombiniz daha kısa sürede ateşler ve su daha hızlı dönüş yapar. Profesyonel bir kombi bakımı yaptırmak için bizi hemen arayın.

Suadiye Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

suadiye ariston servisi

Bulaşık makinesi tamirinde kendini kanıtlamış servis teknisyenlerimiz ile siz değerli bölge sakinlerine gün içinde onarım hizmeti veriyoruz. Çalışmayan Ariston bulaşık makinenizi aynı gün içinde sorunsuz bir şekilde kullanabilmek istiyorsanız Suadiye Ariston servisi hemen arayın. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Eski yeni tüm Ariston bulaşık makineleri için bizlerden servis desteği alabilirsiniz. Sorunları kolayca çözebilecek tüm ekipmanlara sahibiz.

Suadiye semtinin tamamına gün içinde geliyoruz. Arızası ne olursa olsun Ariston bulaşık makinenizi aynı gün içinde kullanabilmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sektörün en büyük onarım firmalarından biriyiz. Depomuzda en eski model Ariston bulaşık makineleri için yedek parça bulunmaktadır. İşimizi severek yapıyor ve sürekli yatırım halindeyiz. Bizler her arızanın yerinde çözülebileceğine inanıyor ve onarımlara tam donanımla geliyoruz.

Suadiye Ariston Buzdolabı Servisi

En çok memnun kalınan buzdolabı markalarından biri olan Ariston’un tüm modelleri için onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Ariston dolabınızı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız Suadiye Ariston servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili Ariston buzdolabı tamir hizmeti almak için yapmanız gereken bizleri aramak. Servis bünyesindeki çağrı merkezi ile sizlerden gelen taleplere gün içinde cevap veriyoruz. Değişmesi gereken ana motor dahi olsa taşımadan yerinde tamir ediyoruz.

Ariston buzdolabı modellerinde sıkça görülen arıza cihazın su akıtmasıdır. Su akıtma arızasının birden fazla sebebi vardır. Genellikle kullanıcı hatasından dolayı çıkan bu arızanın çözümü oldukça basittir. Buzdolabınızın kapağını normalden uzun süre açık tutarsanız veya açık unutursanız dolap blok yapacaktır. Hava ve su kanalları tıkanan dolap hem soğutmayı zayıflatır hem de su akıtır. Eğer Ariston buzdolabınızı bu arızadan kurtarmak istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve gün içinde çözüme kavuşabilirsiniz.

Suadiye Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın hata kodu vermesidir. Servis çağıracağınız zaman bu arıza kodunu belirtmenizde fayda var. Örneğin Ariston çamaşır makinesi H20 hata kodu veriyor ise su arızası, F08 hata kodu veriyor ise rezistans arızası gibi ön görülerde bulunabiliyoruz. Suadiye Ariston servisi olarak tüm hata kodlarını yerinde çözüyoruz. Ariston çamaşır makinesi uçak kalkar gibi ses yapıyor veya aşırı gürültülü çalışıyor ise bizi hemen arayın. Bu durumda atölyeye almamız gerekebilir. Fakat amortisör veya yay arızası var ise taşınmaz ve yerinde tamir edilir.

Çalışmayan, su boşaltmayan, sıkmaya geçmeyen, temiz yıkamayan tüm Ariston çamaşır makineleri için tek adres Suadiye şubesidir. Yıllardır Ariston servisliği yapmış firmamızda fabrika kapandıktan sonra da faaliyetlerimize devam ettik. Eski servisi olarak bulunması zor tüm parçaların tedariğini yapıyoruz. Bu yüzden Ariston çamaşır makinesi arızalarını aynı gün içinde gidermek istediğinizde bizleri aramanız yeterlidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Suadiye Ariston Servisi
Başa dön
Servis Çağır