Zümrütevler Altus Servisi

Zümrütevler Altus servisi, Maltepe ilçesindeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biridir. Sahip olduğumuz imkanlar ile sizlere yerinde ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Profesyonel bir onarım istiyorsanız Zümrütevler şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Nöbetçi teknik servis ekiplerimiz ile sizlere kesintisiz onarım hizmeti sunuyoruz. Arızaların tamamına yakınını yerinde gideriyoruz. Çamaşır makinesi kazan arızası ve bulaşık makinesi su kaçağı arızasında atölye ortamı gerekebilir. Atölyeye alınan cihazlarınız ise en geç bir hafta içinde sizlere teslim edilir.

Altus marka cihazlarınız ile ilgili teknik sorunları en hızlı şekilde çözmek ve bakımlarını yaptırmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. İşinin ehli Altus servis ustalarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Sorun ne olursa olsun bize göre arızalar yerinde tamir edilebilir. Siz de cihazım taşınmasın, evimde tamir edilsin istiyorsanız hemen arayın.

Zümrütevler Altus Klima Servisi

Altus klimanız soğutmuyor ise gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Klima onarımında uzman teknisyenlerimiz ile cihazı yerinden sökmeden tamir ediyoruz. Yaz aylarında aralıksız çalışan klimanız hararet yapabilir ve arızaya geçebilir. Sezonda yoğun servisleri beklemek istemiyorsanız size en yakın şube ile çalışmanızda fayda var. Yıllardır Zümrütevler mahallesinde hizmet sunan firmamız sizlerin yaşadığı arızalara en hızlı çözümleri üretiyor. Üstelik yaptığımız onarımlar da 1 yıl garantili. Zümrütevler Altus servisi şubemizi arızalı klimanız için haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlere kesintisiz destek veriyor.

Zümrütevler mahallesinde Altus servisi olarak hizmet veren firmamız tüm Altus klima modelleri için yıllık bakım desteği sunuyor. Klimanız koku yapıyor, ses çıkartıyor veya terleme yapıyorsa bakım yaptırmayı ihmal etmeyin. Profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde klimaların tamamı için titiz bakım hizmetleri sunuyoruz.

Altus Klima Bakımı

Klimalar sürekli aynı havayı çevirdikleri için zamanla filtre ve petekleri dolar. Sensör sizin ayarladığınız dereceye gelene kadar motoru çalıştırır, bu durumda zorlanır ve sürekli çalışır. Klima bakımı sayesinde klimanızdan daha yüksek verim alırsınız. Ayrıca düzenli bakım sayesinde klimanız daha sık otomatiğe gireceği için elektrik faturanızda bile tasarruf edebilirsiniz. Altus klima bakım işlemini en uygun fiyata ve kaliteli bir şekilde yaptırmak istiyorsanız bizi hemen arayın. Zümrütevler Altus servisi şubemizde tüm klima bakımları gün içinde yapılır ve bakım esnasında gaz kaçak kontrolü de ücretsiz gerçekleştirilir.

Zümrütevler Altus Çamaşır Makinesi Servisi

zümrütevler altus servisi

Şık tasarımı ve geniş kazan hacmi ile dilediğiniz eşyaları yıkayabilme imkanı sunan Altus çamaşır makineleri için servis desteği veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an Zümrütevler Altus servisi arayarak arızalı Altus çamaşır makinenizi tamir ettirebilir ve bakımlarını yaptırabilirsiniz. Altus çamaşır makineleri piyasadaki en az hata veren cihazlardan biridir. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ve onların kontrolündeki donanımlı teknik servis araçlarımız ile sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz.

Çamaşır makinesi onarımında esas olan cihazın yerinde yapılmasıdır. Çünkü kimse elinde çamaşır yıkamaz veya yıkayamaz. Bizler Zümrütevler şubesi olarak tüm onarımları yerinde yapacak ekipman ve donanıma sahibiz. Bu sayede işlemlerin hepsini taşımadan evinizde yapabiliyoruz. Kaliteli ve garantili Altus servis hizmeti almak istiyorsanız şubemizi hemen arayın.

Zümrütevler Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabı tamiri konusunda uzman teknisyenlerle çalışan Zümrütevler Altus servisi garantili onarım desteği sunuyor. 1 yıl garantili onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken şubemizi arayarak servis talebinde bulunmaktır. Eski yeni tüm Altus dolapların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede de cihazlarınızı taşımadan, yerinde tamir ediyoruz. Sorunu veya modeli ne olursa olsun Altus buzdolabınız için bizden destek alabilirsiniz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Altus dolaplar için hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Pratik çözümleri uygun fiyata satın almak istiyorsanız hemen arayın.

Zümrütevler şubemizde her modelin yedek parçası mevcuttur. Altus buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun tamirini yapabiliyoruz. Cihazların tamamı için gerekli yedek parçalara sahibiz. Soğutmuyor, su akıtıyor, ses yapıyor veya sigorta attırıyor dediğiniz Altus buzdolabınız için doğru yerdesiniz. Orijinal yedek parçalar ile kalıcı çözümler üretiyoruz.

Zümrütevler Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Sıklıkla kart arızası görünen Altus bulaşık makinenizi yerinde tamir ediyor ve 1 yıl garanti veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Altus bulaşık makinenizin onarımı için Zümrütevler Altus servisi hemen arayın. Şubemizde onarım için sadece orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Sahip olduğumuz teknik imkanlar ve donanımlı servis araçları sayesinde git gel yapmadan, tek seferde arızaları onarıyoruz. İşinin ehli teknisyenlerimiz sizlere kusursuz onarım hizmeti veriyor. Yaşadığınız sorunlara pratik çözüm istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Zümrütevler Altus Servisi
Başa dön
Servis Çağır