Küçükyalı Ariston Servisi

Küçükyalı Ariston servisi, Ariston kullanıcılarına tamir hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili Ariston servis hizmeti için bizleri hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile haftanın 7 günü sizlere servis desteği sunuyoruz. Tüm Ariston cihazların onarımları için Küçükyalı şubemizi arayabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Ariston cihazlar için yerinde çözümler üretiyoruz. Arızalı cihazlarınız taşınmadan yerinde tamir edilsin istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.

Ariston marka tüm cihazlar İtalyan menşei olmasına rağmen ülkemizde Manisa’da üretimi yapıldı. 2018 yılına kadar hem satış hem de bizler üzerinden yetkili servis desteği verdi. Fakat 2018 yılının sonuna doğru ülkemizden çekildi ve hem satışı hem servisi durdurdu. Bizler Küçükyalı Ariston servis olarak onarım hizmetlerine devam ediyoruz.

Küçükyalı Ariston Kombi Servisi

Ariston kombiniz çalışmıyor ise aynı gün içinde tamirini yaptırabilirsiniz. Küçükyalı servisimiz 20 yılı aşkın bir süredir kombi tamir hizmeti vermektedir. Yaşadığınız arızalara kalıcı ve net çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Küçükyalı Ariston servisi firmamızda her onarım garantilidir. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Ariston kombiler için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Eski yeni tüm Ariston kombi modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Kombinizi sökmeden, taşımadan yerinde tamir ediyoruz.

Ariston kombi sıcak su vermiyor ise cihazın bar göstergesini kontrol edin. Herhangi bir işlem yapmazken barı kontrol etmek doğru değer almanıza engel olur. Ya sıcak su ya petekler çalışmalıdır ki cihaz ateşlemeden sonra barı ölçebilsin. Sıcak suyu açıp bar göstergesini kontrol ettiğinizde bar düşüyor ise cihaz zaten sıcak su veremez. Bu durumda bizi hemen arayın.

Küçükyalı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

küçükyalı ariston servisi

Çalışmayan Ariston çamaşır makinesi için acil servis desteği arıyorsanız bizleri hemen arayın. Küçükyalı Ariston servisi olarak semtimizde ikamet eden Ariston çamaşır makinesi kullanıcılarına en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Ariston çamaşır makinesi tamiri konusunda son derece tecrübeli ustalarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Donanımlı servis araçlarımızda hemen hemen her modelin yedek parçaları bulunmaktadır. Sahip olduğumuz imkanlar ile her zaman en kısa sürede en ekonomik çözümleri biz üretiyoruz. Küçükyalı şubemiz tüm Maltepe ilçesi genelinde destek vermektedir. Ses yapan, su akıtan, hata kodu veren veya ışıkları yanıp sönen Ariston çamaşır makinenizi aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın.

Ariston çamaşır makinesi sesli çalışıyor ise cihazı arkaya doğru 45 derecelik açı ile yatırın. Ardından cihazın ön iki ayağını açarak dengeli bir konuma getirin. Yere tekrar indirdiğinizde cihazın sallanıp sallanmadığını kontrol edin. Eğer ayakları sağlam oturmuyorsa cihaz sıkmada ses yapacak hatta sallanacaktır. Fakat ayakları ile sorun yoksa hiç vakit kaybetmeden Küçükyalı Ariston servisi arayarak arıza bildiriminde bulunmanız gerekecektir. Bu sayede daha büyük arızaların önüne geçmiş olursunuz.

Küçükyalı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, su boşaltmıyor veya yıkamaya geçmiyorsa Küçükyalı Ariston servisi dilediğiniz zaman arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Sahip olduğumuz teknik imkanlar ve işinin ehli ustalarımız ile tüm sorunları yerinde gideriyoruz. 1 yıl garantili Ariston bulaşık makinesi tamiri için doğru yerdesiniz. Sizlerden gelen servis taleplerine en hızlı şekilde cevap veren çağrı merkezimiz ve donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü yanınızdayız.

Servis olarak Ariston bulaşık makineleri için şunu söyleyebiliriz ki asla kronik bir arızası yoktur. Çok sıradan arızalar ve arızaların tamamına yakını kullanıcı ya da voltaj kaynaklıdır. Örneğin en çok gelen şikayet ana kart arızasıdır ama ana kartların tamamına yakınında yanık görülür. Yani cihaza yüksek voltaj gelmiştir. Diğer çok gelen şikayet ise ışıkların yanıp sönmesidir. Bu arızanın en belirgin sebebi ise bulaşıkları süzmeden koymanızdır. Su seviyesini ölçen parçaları tıkayan taneler yüzünden cihaz yıkamaya geçemez çünkü suyunu ölçemez.

Küçükyalı Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Ariston buzdolabı tamirinde uzman kadromuz ile Maltepe ilçesinde ikamet eden buzdolabı kullanıcılarına onarım desteği veriyoruz. Hızlı ve kesin çözümler istiyorsanız Küçükyalı Ariston servisi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 1 yıl garantili Ariston buzdolabı tamiri için bizleri hemen arayın. Servis olarak Ariston buzdolabı modellerinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Bu durumda yapılması gereken servis talebinde bulunmaktır. Arıza ihmale gelmez ve ilerledikçe dondurucu bölümü de soğutma yapmayacaktır.

Ariston buzdolabı resetleme işlemi nasıl yapılır?

Öncelikle resetleme yapacağınız Ariston buzdolabınızın üst kapağını açıp yukarıdaki potansı kapalı konuma getirin. Sonrasında beklemeden sonuna kadar sağa çevirin. Bu işlemi 3 kere yapacaksınız. Üçüncü işlemden sonra bekleyip ışıkların yanıp sönmesini bekleyeceksiniz. 1 dakika kadar bekledikten sonra dolabın fişini çekip tekrar potansı orta seviyeye getireceksiniz. Bu işlemler sayesinde Ariston buzdolabı artık sıfırlanmış olacaktır.

Küçükyalı Ariston Servisi Adresi : Kılavuz Çayırı Caddesi no : 44

Küçükyalı Ariston Servisi Telefon : 0216 533 45 94

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Küçükyalı Ariston Servisi
Başa dön
Servis Çağır