Zümrütevler Arçelik Servisi

Zümrütevler Arçelik servisi olarak siz değerli bölge sakinlerine aynı gün içinde tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Arçelik cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunları gün içinde çözmek ve bakımlarını yaptırmak için bizi hemen arayın. Yaşadığınız tüm teknik sorunların kesinlikle çözümü vardır. Bu yüzden hangi cihaz arızalanırsa arızalansın yenisi ile değiştirerek kendinize büyük masraflar açmak yerine bizi arayarak uygun fiyata onarım ile cihazlarınızı tekrar kullanabilirsiniz. Sadece onarım yapabilmek yetmez onarım sonrası garanti de çok önemlidir. Zümrütevler servisi olarak tüm onarımlara ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyoruz.

Arçelik marka cihazlarınızı hızlıca tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak ister misiniz? Zümrütevler şubesi olarak siz değerli bölge sakinlerine en hızlı çözümleri sunuyoruz. Kusursuz ve garantili onarım için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Bölgenin en eski tamir firmalarından biriyiz ve bu sayede en eski model Arçelik beyaz eşyalar için bile onarım desteği verebiliyoruz.

Zümrütevler Arçelik Buzdolabı Servisi

Zümrütevler şubemizde tüm onarımlar gün içinde ve yerinde yapılır. Aynı gün içinde Arçelik buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken bizi aramak. Donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Soğutmayan buzdolabınızı içindeki yiyecekler bozulmadan tamir edebiliriz. Sahip olduğumuz ekipmanlar ile sorunlara en hızlı çözümleri üretiyoruz. Zümrütevler Arçelik servisi ofisimizde çalışan tüm teknisyenler işinin ehli kişilerdir. Bu sayede onarımlar evinizde yapılabiliyor.

Arçelik buzdolabı su akıtıyor ise en büyük sorun ısıtma arızasıdır. Eğer Arçelik buzdolabınız zamanında ısıtma yapıp buzları eritmez ise su kanalı tıkanır. Motor tasına gitmesi gereken su, havalandırma deliklerinden buzdolabı kısmına akmaya başlar. Arızalı parça ne olursa olsun su akıtma arızasını yerinde, taşımadan çözüyoruz.

Zümrütevler Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

zümrütevler arçelik servisi

Arçelik bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Gün içinde tamirini yaptırmak isterseniz Zümrütevler Arçelik servisi arayabilirsiniz. Şubemiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir ve onarımları yerinde yapacak ekipmanların tamamına sahiptir. Bulaşık makinenizin sorunu ne olursa olsun gün içinde çalışır hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Zümrütevler servisimizi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. Konusunda son derece deneyimli ustalar ile arızaları kalıcı olarak gideriyoruz. Tüm işlemlere 1 yıl da garanti veriyoruz. Garantili Arçelik teknik servis için doğru yerdesiniz.

Bulaşık makinelerinde en çok gördüğümüz arıza cihazın su boşaltmamasıdır. Bunun en büyük sebebi ise genelde pompa çıkar. Eğer bulaşık makinenizin pompa motoru tıkalı veya arızalı ise cihaz suyunu boşaltamaz. Bu durumda yapılması gereken servisimizi arayarak onarım talebinde bulunmaktır.

Zümrütevler Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Hiç şüphe yok herkesin evinde muhakkak bir Arçelik cihaz vardır. Ülkemizde en çok satış yapan ve satış sonrası desteği en iyi olan firma Arçelik’tir. Bizler özel servis olarak Arçelik kullanıcılarına yerinde onarım desteği veriyoruz. Arçelik çamaşır makinenizden şikayetiniz nedir? Temiz yıkamıyor, ses yapıyor, sigorta attırıyor. Hangi arıza olursa olsun muhakkak tamiri mümkündür. Yıllardır Zümrütevler bölgesinde hizmet veren bir servis olarak 20 yıldan daha yaşlı cihazların onarımını da yaptık. Hiç bir cihaz çöp olmayı hak etmez. Siz ondan vaz geçene kadar işlerinizi yapabilir. Uygun fiyata Arçelik çamaşır makinesi tamiri yaptırmak istiyorsanız biz Zümrütevler Arçelik servisi hemen arayın.

Zümrütevler Arçelik Çamaşır Makinesi Hata Kodları

Arçelik çamaşır makinesi E18 arıza kodu, su boşaltma arızasıdır. Büyük ihtimalle pompa ya tıkalı ya da arızalıdır.

Arçelik çamaşır makinesi H2 arıza kodu, cihaz ısıtma yapmaz. Bu hata kodunu yıkama işleminin ortasında verir. Cihaz rezistansı devreye soktuğunda çalışmaz ve ekranda H2 hata kodu çıkar.

Arçelik çamaşır makinesi E08 arıza kodu, cihazın su alamadığını yani ventilin arızalı olduğunu gösterir. Fakat buna net teşhis koymak için önce temiz su bağlantısı sökülmeli ve hortumun iki ucundaki filtreler kontrol edilmelidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Zümrütevler Arçelik Servisi
Başa dön
Servis Çağır