Erenköy Siemens Servisi

Erenköy Siemens servisi, Siemens kullanıcıları için gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Yerinde ve garantili Siemens beyaz eşya servisi için Erenköy servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firma olarak onarımların tamamını yerinde yapıyoruz.

Bilindiği gibi Siemens beyaz eşya denince akla ilk gelen sağlam markalardan biridir. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip bir firma olduğumuz için git gel yapmadan arızaları hızlıca yerinde gideriyoruz. Özellikle Siemens buzdolabı modelleri için en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Üstelik firma olarak yaptığımız tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Firmamızda Siemens beyaz eşya ve klimalar için servis desteği bulabilirsiniz.

Siemens cihazlarınızı en kısa sürede ve yerinde tamir ettirmenin yolu Erenköy şubesinden geçmektedir. Hızlı bir Siemens servisi için tek yapmanız gereken bizleri aramaktır. Profesyonel kadro ile her zaman sizlerin yanındayız.

Erenköy Siemens Klima Servisi

En çok satış yapan klima markalarından biri olan Siemens’in tüm modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Arızalı Siemens cihazlarınızla ilgili tüm sorunları bizimle paylaşarak tamir ettirebilirsiniz. Soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor dediğiniz Siemens klimanızı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sektörün en eski Siemens servisi olan Erenköy Siemens servisi şubemiz sizlere 1 yıl garantili çözümler sunuyor. Dilerseniz Siemens klimanız için yıllık bakım ve montaj hizmetleri de veriyoruz.

Klima yer değişikliği yaptırmak için aynı gün içinde servisimizi arayabilirsiniz. Klima kurulumunda uzman teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Taşınacağınız zaman klimanızı olduğu gibi söktürüp yeni adresinize monte ettirebilirsiniz. Dilerseniz taşıma işlemi için de Erenköy şubemizden destek alabilirsiniz.

Erenköy Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Siemens kurutma makineleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunan firmamız tüm modeller için destek veriyor. Arızası veya modeli ne olursa olsun tüm Siemens kurutma makineleri için bizi hemen arayın. Erenköy Siemens servisi şubemizde tüm onarımlar yerinde ve garantili olarak yapılır. Kurutma makineleri tıp kombi ve klimalar gibi bakıma ihtiyaç duyar. Özellikle condancer tip kurutmalar bakım yapılmadığı zaman kurutma süresini aşarlar. Acil bir ihtiyacınız olduğunda bakımsız bir kurutma makineniz varsa ortalama 4-5 saat kurutmasını beklemelisiniz. Condanser model kurutma makineleri için siz kullanıcılara bir tüyo vermek gerekirse cihazın pamuklu programı daha net bir kurutma yapmasını sağlar.

Kurutma makineleri düzenli kullanımda ortalama 2 yılda bir bakıma ihtiyaç duyar. Bakım yaptırmadan kullananların çoğunda ya sensör yada pompa motoru arızası en sık karşılaştığımız durumlardan biridir. Zamanla kıyafetlerin tozundan balçık gibi olan cihazın suyu pompa ile tanka gönderilemez. Böyle bir durumda cihaz sürekli olarak tank dolu uyarısı verir veya kurutma işlemi bitmeden program yarıda kesilir. Siemens kurutma makinesi periyodik bakımı için Erenköy şubemizi hemen arayın.

Erenköy Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

erenköy siemens servisi

Erenköy semtinde ikamet eden Siemens kullanıcıları için Siemens beyaz eşya servisi hizmetleri sunan şubemiz tüm işlemleri yerinde yapabiliyor. Evet, arıza ne olursa olsun taşımadan, yerinde ve uygun fiyata onarım yapıyoruz. Arızalı Siemens çamaşır makinesi tamiri için tek yapmanız gereken Erenköy Siemens servisi arayarak servis talebinde bulunmak. 1 yıl garantili onarım hizmetleri sunan şubemiz haftanın 7 günü sizlerin yanında. Eski yeni tüm Siemens cihazların onarım, bakım ve montajı için bizleri arayabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Siemens çamaşır makinesi çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sıkmaya geçtiğinde aşırı sallanıyor ise bizi hemen arayın. Arıza onarımlarını yerinde yapabilen firmamız sizlere garantili yedek parça desteği de veriyor. Servisimiz tarafından değiştirilen parça garanti süresi içinde tekrar arıza yaparsa ücretsiz değişim yapıyoruz. İşlem bitiminde faturanızı ve garanti formunuzu evinizde kesiyoruz.

Erenköy Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makinesi modellerinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın su almamasıdır. Bu durumun bir çok sebebi olması ile birlikte arıza için atölyeye almak gerekmeyebilir. Ventil, sayaç değişimleri yerinde yapılabilir fakat cihazda su kaçağı var ve bu sebepten dolayı arıza veriyorsa atölyeye almak gerekebilir. Fakat atölyeye alınan cihazlar da fazla bekletilmez ve testten sonra direkt teslim edilir. Erenköy Siemens servisi sizlere hızlı ve garantili Siemens bulaşık makinesi tamir hizmeti veriyor.

Erenköy şubesi olarak semtimizde ikamet eden Siemens kullanıcılarına her zaman en hızlı servis çözümlerini üretiyoruz. Çalışmayan Siemens bulaşık makinenizi gün içinde kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Bizleri arayarak elbette. Belirttiğiniz arızaya en uygun yedek parça imkanları ile sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz.

Erenköy Siemens Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Siemens buzdolabınız için panik yapmanıza gerek yok. Saat kaç olursa olsun vakit kaybetmeden bizleri sabit hattımızdan arayabilir veya Whatsapp hattımız üzerinden bizlere yazabilirsiniz. Whatsapp hattımız 0532 205 10 41’dir. Erenköy Siemens servisi olarak Kadıköy ilçesinde ikamet eden tüm Siemens buzdolabı kullanıcıları için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Siemens buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza üst bölmenin soğutmamasıdır. Bu durumda bizleri arayarak servis çağırmadan önce ön bilgi alabilirsiniz. Her ne kadar kronik bir sorun olmasa da maalesef ilk olarak combi tipi olarak tabir edilen cihazları Siemens’in üretmesi ile bu arıza üzerimize yapışmış bulunmakta. Fakat bu sorunlardan kurtulmak oldukça basit.

Siemens buzdolabı ses yapıyor diyorsanız Erenköy Siemens servisi arayarak bu arızadan kurtulabilirsiniz. Parça tespiti, değişimi gibi işlemleri cihazlarınızı taşımadan yapıyoruz. Ses yapan Siemens buzdolabında ya motor ya da fan arızası çıkacaktır. Her iki parçada yerinde değiştirilebilir parçalardır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Erenköy Siemens Servisi
Başa dön
Servis Çağır