Küçükyalı Bosch Servisi

Küçükyalı Bosch servisi, Bosch kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. Yerinde ve garantili Bosch teknik servis için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Yıllardır Küçükyalı semtinde ikamet eden firmamız tüm bölgeye gün içinde geliyor. Arızalı tüm Bosch beyaz eşya, kombi ve klimalar için bizleri arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Firma olarak yaptığımız tüm işlemlere 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Bosch servisi için tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Bosch marka tüm beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için servis hizmetleri sunan firmamızda sadece orijinal parçalar kullanıyoruz. Orijinal parçaların her biri kutulu, faturalı ve sıfırdır. Değiştirdiğimiz parçalara 1 yıl boyunca garanti veriyor ve garanti süresi içinde tekrar bozulmaları durumunda herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Küçükyalı Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

küçükyalı bosch servisi

Konusunda uzman teknisyenler, full donanımlı servis araçları ve orijinal yedek parçaları ile Küçükyalı Bosch servisi, siz değerli bölge sakinlerine servis, bakım, montaj hizmetleri sunuyor. Üstelik arıza onarımlarını yerinde yapıyor, cihazlarınızı taşımıyoruz. Profesyonel bir onarım için yapmanız gereken servisimizi aramak. Arızası ne olursa olsun onarımları yerinde yapıyoruz.

Bosch çamaşır makinesinde en sık görülen arıza E18 hata kodudur. Bu hata kodu cihaz suyunu boşaltmadığında veya sıkmaya geçmediğinde çıkabilir. Bunun için pompa ölçümü ve temizliği yapıyoruz. Eğer tıkalı ise açıldığında resetleme ile hata kodu ekrandan silinecektir. Fakat silinmez ise pompa değişimi gerekebilir. Tüm bu işlemler için çamaşır makineniz taşınmaz. Arıza ne olursa olsun tamir edilir ve sizler aynı gün içinde makinenizi kullanabilirsiniz.

Küçükyalı Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch buzdolabınız su mu akıtıyor? Bu arıza kesinlikle ihmale gelmez. Su akıtma arızasının ardından kısa bir süre sonra cihazın soğutması komple gidebilir. Özellikle buzdolabı cihazlarında arızalar ihmale gelmez. Küçükyalı Bosch servisi olarak tüm Bosch buzdolabı arızalarına en hızlı çözümleri yerinde üretiyoruz. 1 yıl garantili Bosch buzdolabı tamiri için doğru yerdesiniz. Servisimiz sahip olduğu donanımlı servis araçları ile git gel yapmadan tek seferde sorunları yerinde çözüyor. Eski yeni tüm modellerin tamiri, bakımı ve kapak ayarları için bizleri arayabilirsiniz.

Soğutmayan buzdolabınızın arızasını ihmal ederseniz açacağı tek masraf onarım masrafı olmayacaktır. İçindeki yiyeceklerin bozulması en az tamir kadar masraf açabilir. Bu yüzden herhangi bir soğutma şikayetiniz varsa ertelemeden onarım yaptırmalısınız. Küçükyalı Bosch servis şubesi olarak buzdolabını gün içinde çalışır hale getiriyoruz.

Küçükyalı Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz yıkama yapmıyor, bulaşıkları temiz çıkartmıyor veya su akıtıyor ise Küçükyalı Bosch servisi arayabilirsiniz. Bulaşık makinesi onarımında uzman kadromuz ile sizlere yerinde çözümler sunuyoruz. 1 yıl garantili Bosch bulaşık makinesi tamiri için doğru yerdesiniz. Küçükyalı servisi olarak tüm Maltepe ilçe geneline geliyoruz. Arızası ne olursa olsun bulaşıkları elinizde yıkamak zorunda değilsiniz. Su kaçağı arızalarında kazan sorunu varsa nadiren de olsa atölyeye alma durumu olabiliyor fakat hemen hemen tüm sorunları yerinde çözecek şekilde servise çıkıyoruz.

Bulaşık makineniz ne kadar eski olursa olsun arızalandığı zaman yenisi ile değiştirmeden önce bizleri arayarak onarımı hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bulaşık makinesi onarım fiyatlarımız son derece makuldür. 1 yıl garantili Bosch bulaşık makinesi tamiri için hemen arayın.

Küçükyalı Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Bosch marka kurutma makinesi kullanıyorsanız her yıl düzenli bakım yaptırmalısınız. Her zaman en yeni teknolojileri cihazlarına uygulayan Bosch markasının tüm kurutma makinesi modelleri için periyodik bakım hizmetleri veriyoruz. Küçükyalı Bosch servisi olarak sizlere en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Küçükyalı Bosch Servisi
Başa dön
Servis Çağır