Maltepe Ariston Servisi

Maltepe Ariston servisi, Ariston cihazlarınızın tamiri için Maltepe servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel bir çözüm için tek yapmanız gereken sabit hattımızdan bizleri aramak. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü sizlerden gelen servis taleplerine cevap veriyor. Hızlı bir onarım istiyorsanız doğru servistesiniz. Yıllardır Maltepe ilçesinde Ariston servis hizmeti veren bir firma olduğumuz için tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımlarını yapabiliyor ve değişen parçalara 1 sene garanti veriyoruz.

Sorunu ne olursa olsun Ariston cihazlarınızı yerinde tamir ederek aynı gün içinde kullanmanızı sağlıyoruz. Bunun için gerekli olan tüm yedek parça ve teknik ekipmana sahibiz. İşinin ehli ustalarımız imkanları sayesinde sizleri mağdur etmeden beyaz eşyalarınızı tekrar çalışır hale getiriyor.

Maltepe Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinesi arızalarını gün içinde gidermek ve garantili onarım desteği almak için bizi hemen arayın. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile siz değerli bölge sakinlerine en hızlı çözümleri üretiyoruz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Maltepe Ariston servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayarak onarım kaydı açtırabilirsiniz.

Ariston çamaşır makinelerinde asla kronik bir arıza yoktur. Fakat su boşaltma arızası en çok gittiğimiz arızaların başında gelir. Bu arızanın en büyük sebebi kullanıcı hatasıdır. Makinenin markası veya modeli ne olursa olsun dikkat edilmesi gereken en önemli kuralların başında küçük çamaşırların file ile yıkanması gelir. Aksi taktirde körük lastiği sıcak suda yumuşayacağı için pompaya çamaşır kaçırabilir. Bu da cihazın su boşaltmasına engel olacaktır. Ariston çamaşır makineniz su boşaltmıyor veya sıkmaya geçmiyorsa bizi hemen arayın.

Maltepe Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz hata veriyor, temiz yıkamıyor veya suyunu boşaltamıyor ise Maltepe Ariston servisi arayarak tamir hizmeti talep edebilirsiniz. Ariston bulaşık makinesi tamirinde donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile en kalıcı çözümleri en uygun fiyatlara üretiyoruz. Eski cihazınızı çöpe atmadan önce servisimizi arayarak tamir fiyatı alabilirsiniz. Onarım fiyatlarımız son derece uygun ve ürettiğimiz çözümler kalıcıdır. Titiz bir onarım için servisimizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizlere en kalıcı çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Maltepe ilçesinin en eski servislerinden biri olarak her zaman sizlerin yanındayız.

Maltepe Ariston Buzdolabı Servisi

Özellikle iç hacimlerinden ötürü tercih edilen Ariston buzdolabı modelleri için aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, hata kodu veren tüm Ariston buzdolabı modelleri için Maltepe Ariston servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Firma olarak sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Arızası ne olursa olsun dolabınızı taşıtmadan, içindeki yiyecekler bozulmadan, evinizde tamir ettirmek için bizi şimdi arayın. Maltepe şubemiz haftanın 7 günü Ariston buzdolabı tamiri yapıyor.

Ariston buzdolabı sigorta attırıyor ise muhakkak kaçak ölçümü yapılmalıdır. Aksi taktirde her denemede bir parçaya zarar verebilir. Elektrik kaçağında ilk önce kablo sonra motor sonra iç kısımda yer alan tüm parçalarda ölçüm yapılır. Kaçak veren parça tespit edildikten sonra sökülür ve kaçağın sebebi bulunur. Parça değişimi şartsa değişen parça 1 yıl garantilidir.

Maltepe Ariston Kombi Servisi

maltepe ariston kombi servisi

Ariston kombiniz sıcak su vermiyorsa ihmal etmeden Maltepe Ariston servisi arayın. Tüm ilçe genelinde Ariston kombi servis ve bakım hizmetleri veriyoruz. Kombinizin sorunlarını kısa sürede gidermek ve soğuk kış günlerinde kombiniz ile sorun yaşamamak için bir telefon yeterli. Servis olarak sorunları yerinde giderecek ekipman ve donanıma sahibiz. Sorunu ne olursa olsun asla kombiler sökülmez, yerinde tamir edilir. Firma olarak modeli ne olursa olsun onarımları yerinde yapıyor, değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz.

Soğuk kış günlerinde kombiniz sizi yarı yolda bırakmasın istiyorsanız düzenli olarak bakımlarını yaptırmanızda fayda var. Maltepe Ariston servisi olarak tüm kombi modelleri için periyodik bakım hizmetleri veriyoruz. Hızlı bir çözüm için bizi hemen arayın. Kombi bakımı yaptırmanın en doğru zamanı yaz sonudur. Kış moduna almadan almadan önce bakım yaptırırsanız cihazınız sorunsuz bir şekilde düzenli kullanılabilir hale gelecektir.

1 Yıl Garantili Ariston Teknik Servis

Firmamız her zaman yaptığı işin arkasındadır. Değiştirdiğimiz parçalar onarımını yaptığımız işler hepsi 1 yıl garantilidir. Garanti belgesi evinizde düzenlenir ve belge üzerindeki telefon numaralarından bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan Ariston cihazınızın servis önceliği vardır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Maltepe Ariston Servisi
Başa dön
Servis Çağır